بازگشت به صفحه انتخاب صنف
بازگشت به صفحه قبلی
اگهی در صنف " شرکت های آسانسور و پله برقی " می باشد

شرکت آسانسور آرین برج هخامنش – اصفهان
 
مدیریت  :    آقای مهندس عباسی
فعالیت :
شركت آرین برج هخامنش به شماره ثبت 52661 یکی از اعضای رسمی سندیکای آسانسور اصفهان وعضو رسمي هيات مهندسي بهبود كيفيت و استاندارد،عضو اتاق بازرگانی استان اصفهان و از همه مهمتر " دارای پروانه طـراحی و مونتـاژآسانسور" از سازمان صنعت،معدن و تجارت استان اصفهان مي باشد .
اين شركت عرضه كننده انواع آسانسورها با کاربریهای مختلف اعم از مسافربر، اتومبیل بر،باربر،بیماربر،صنعتی و... با انواع سیستم های نصب همچون گیربکس،گيرلس، ماشين روملس،هیدرولیک و ... در ظرفيتهاي مختلف و متنوع با كيفيت و طول عمر مفيد مي باشد. اين شركت مفـتخر به سالها كار مداوم در تمام نقاط استان با نظارت بازرسي كيفيت و اداره استاندارد همراه با تخصص و دقت در كليه ابعاد فني و كار با برنامه وتكنيكال میباشد.شركت آرین برج هخامنش همگام با استانداردهاي جهاني و با برخورداري از تخصص مجربترين طراحان،مهندسين و تكنسينها ، ساخت ، نصب و راه اندازي انواع آسانسور را در كوتاه ترين زمان ممكن و در حد كيفي بالا ميسر ساخته است و كليه آسانسورهاي اين شركت تحت پوشش خدمات پس از فروش قرار می گیرند.
خدمات پس از فروش: كليه آسانسورهاي اين شركت داراي 18 ماه ضمانت قطعات و لوازم مي باشد وهمچنين تا مدت10سال پس از نصب تضمين تامين قطعات را نيز بعهده ميگيرد .و در صورت بروز هرگونه اشكال و نقص در عرض كمتر از دوازده ساعت توسط تكنسينهاي مجرب ما رفع ميگردد. اين شركت مفتخر است جهت رفاه و آرامش مشتريان، خدمات و سرويس شبانه روزي به ايشان ارائه و در صورت بروز هر گونه عيب و نقص در هر ساعت از شبانه روز تكنسينهاي توانمند شركت در اسرع وقت نسبت به رفع عيب آن اقدام مينمايند.
ضمنا كليه امكانات آسانسور مطابق با طراحي بين المللي و با استفاده از قطعات مرغوب مورد تائيد استاندارد تهيه و از نظر زيبائي و دوام با برترين تكنولوژي مهندسي طراحي ، آماده شده وبراي شما خريدار محترم اعمال شيوه و اجرا مي گردد.

توضیحات :تلفن های تماس :
موبایل :
09131024459-09131107192
 
فکس :
 
نشانی :
اصفهان - چهارراه فرایبورگ - خیابان مصلی -ابتدای خیابان نیکبخت شرقی - مجتمع سعادت -طبقه اول- واحد 2- شرکت آسانسور آرین برج هخامنشبانک اطلاعات مشاغل ایران

 
www.bankeiran.ir
بانک اطلاعات اصناف ایران