شرکت فولاد ذوالفقار صفاهان – اصفهان


نام مدیریت :آقای کریمیBA11027R
اصفهان - شاپور جدید - خیابان دانش - شرکت فولاد ذوالفقار صفاهان
33863940-33880040-33880030
09137303032

خرید و فروش آهن در اصفهان


میزان خرید پروفیل سبک در چند سال اخیر افزایش قابل توجهی داشته است. این پروفیل ها کارایی فوق العاده بالایی دارند و در صنایع متنوع مورد استفاده قرار می گیرند. تمامی متقاضیان بسته به شرایط کسب و کار خود قادر خواهند بود این محصولات را خریداری کرده و مورد استفاده قرار دهند.

 

 

 

سالهای زیادی است که ساخت سازه های فولادی در ایران آغاز شده است. به مرور و با پیشرفت معماری، تیرآهن لانه زنبوری برای حمل بارهای ثقلی در ساختمان استفاده شد.

 

خرید و فروش آهن در اصفهان

ناودانی که معمولاً به نام کانال U یا کانال C نیز شناخته می شود با عرض x عمق x وزن بر متر اندازه گیری می شود. این مقاطع از فولاد با گرید S275JR ساخته شده اند و قابلیت ماشین کاری و جوش پذیری عالی دارند.

 

عوامل موثر بر کیفیت انواع میلگرد

کیفیت میلگردها و تفاوتی که میان کیفیت آن ها وجود دارد به عوامل مختلفی بستگی دارد. کارخانه های تولید کنندۀ میلگرد، هرکدام روش های خاصی برای ساخت و آماده سازی میلگرد را دارند. معمولاً در بسیاری از موارد شاهدیم که برخی از میلگردها تنها به دلیل تفاوت جزئی با سایر میلگردها در ساختمان سازی به کار گرفته نمی شوند.

همانطور که می دانید میلگرد ها از فولاد تهیه و تولید می شوند که از مهمترین و پرکابردترین محصول فولادی است. شناخت کیفیت میلگرد مستلزم شناخت انواع میلگرد به طور کامل است. به همین منظور در این مقاله از مجتمع آهن فروش قصد داریم تا اطلاعات کاملی دربارۀ انواع میلگرد و مقایسه انواع میلگرد و در نهایت عوامل موثر بر کیفیت انواع میلگرد خواهیم پرداخت.

0
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید