اسباب کشی در اصفهان


پارسیان بار

مدیریت: آقای علی عسگری

اسباب کشی – حمل و نقل اثاثیه منزل، مبلمان، جهیزیه

حمل تخصصی یخچال ساید بای ساید، گاوصندق، پیانو

شماره  های همراه:

09136408452

09183126791

آدرس: اصفهان – ملک شهر


چطور راحت‌تر اثاث کشی کنیم؟

هرچند اسباب کشی در اصفهان می‌تواند عملی وقت‌گیر و کم‌ و بیش هزینه‌بر باشد، اما با بررسی و انتخاب یک راهکار مشخص و دقیق می‌توان از بسیاری از اتفاقات پیش‌بینی‌نشده در اثاث‌کشی جلوگیری کرد و مدت‌ زمان این پروسه خسته‌کننده را کاهش داد.

در این مطلب به چند ترفند و نکته کاربردی در اثاث‌کشی و جابجایی وسایل منزل خواهیم پرداخت که با رعایت آن‌ها می‌تواند در کمترین زمان ممکن و با بهینه‌سازی انرژی، زمان و هزینه، یک اسباب‌کشی آسان و بدون دردسر را تجربه کرد.

به نظر می رسد باز کردن وسایل بعد از اسباب کشی تمامی ندارد. بعد از مرحله پراسترس و خسته کننده جابه جایی و رسیدن به خانه جدید، اگر دوست دارید هرچه سریع تر و راحت تر هر چیزی را در جای مناسب قرار دهید از روش زیر استفاده کنید.

حالا من هستم و خانه کوچکم و انبوهی از جعبه هایی که قرار است روزهای زیادی را با محتویات آنها سپری کنم. راستش را بخواهید وقتی جعبه ها از کامیون پیاده و درون خانه لختم روی هم تلنبار شدند، از فکر اینکه تا کی باید با این آشوب سر کنم، لرزه ای بر جانم افتاد، اما حس خوب صاحب خانه شدن به تمام این نگرانی ها و دل آشوب ها می چربید و مرا آرام می کرد. اکنون وقت ساختن است، ساختن رؤیایی که همیشه در ذهنم داشته ام:کلبه ای فندقی با وسایل و چیدمانی که من می خواهم…

 

کارتن اسباب کشی کارتن بانک

 

قدم اول:جعبه ها به صف!

زمان بسته بندی وسایل، محتویات جعبه ها را با برچسب مشخص نمودم و علاوه بر این روی هر جعبه نام فضا را نیز ذکر کردم؛ برای مثال جعبه ای که ظروف را در آن گذاشته بودم را با نام آشپزخانه مشخص کردم.

این کار برای باز کردن وسایل، کمک زیادی می کند، به این صورت که اکنون جعبه های هر فضا را در آن فضا قرار می دهم.
قدم دوم:مهم ترین وسایل به برق!

قبل از شروع به چیدمان اسباب و وسایل، مهم ترین وسایل خانه را که شامل یخچال، گاز، تلفن و… می شود، راه می اندازم، آب گرم را امتحان می کنم و وسایل گرمایشی و سرمایشی را نیز تنظیم می کنم. اصلا دوست ندارم شب اول از سرما یخ بزنم یا از گرما آب پز شوم یا از گرسنگی تلف گردم. در ضمن فضای کوچکی در نشیمن برای استراحت های کوتاه خودم و همیارانم فراهم می کنم.

قدم سوم:آشپزخانه، گل سرسبد خانه!

هیچ کس نمی تواند منکر این واقعیت شود که آشپزخانه گل سرسبد خانه است. ازآنجایی که این فضا سرچشمه خوراک و تغذیه ما برای دوپینگ کردن برای انجام کارهاست، بهتر است زودتر از فضاهای دیگر چیده شود، پس ابتدا سراغ آشپزخانه می روم.

اسباب کشی در اصفهانSA3321S

0
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید